بهترین طراح لوگو ایرانی و خارجی + نمونه کار ها

بهترین طراح لوگو | خاص لوگو

از مهمترین اقداماتی که هر کسب و کاری برای پیشرفت و دستیابی به موفقیت انجام میدهد، ایجاد لوگویی مناسب است. برای یک طراحی حرفه ای و تاثیر گذار، قطعا به توانایی و خلاقیت یک طراح لوگو نیاز پیدا خواهید کرد. بهترین طراح لوگو، قطعا به گرافیستی اطلاق میگردد که در حوزه ی طراحی لوگو، نمونه کارهایی را ارائه داده که از ظرافت خارق العاده و مشهوریت جهانی برخوردار گردیده است. سفارش لوگو به چنین طراحانی، آینده ای روشن برای برند شما رقم خواهد زد. البته شایان ذکر است که قیمت طراحی لوگو توسط بهترین طراح لوگو، اندکی هزینه ی بیشتری در پی دارد اما در نهایت مطمئن هستید که یک سرمایه گذاری مطمئن را به سرانجام رسانده اید. در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی درباره ی بهترین طراح لوگو کسب کنید.

بهترین طراح لوگو کیست

کسی است که ضمن آشنایی با تکنیکهای گرافیکی، برای یک برند معتبر، یک لوگوی خاص و زیبا طراحی میکند. در این لوگوها به قدری خلاقیت، تخصص، تجربه و زیبایی نهفته است که هر کس با مشاهده ی آن پی میبرد که خالق آن بهترین طراح لوگو میباشد. هر طراح برای دستیابی به بهترین بودن باید مهارتهایی داشته باشد که در ادامه به آن میپردازیم.

مهارتهای لازم برای بهترین طراح لوگو

موفقیت یک طراح لوگو در بازار کار امروز مدیون داشتن چند مهارت ساده و سخت خواهد بود.

متخصص و خوش ذوق: این ویژگی به همراه دید وسیع و ذهن پویا سبب میگردد که فرد طراح، لوگوهایی جدید، با طرح هایی جذاب  ایجاد نماید. این خلاقیت از  کپی کردن و تکراری بودن لوگو پیشگیری مینماید.

ارتباط با کارفرما: هنگامی که طراح با حوصله گوش به صحبتهای خواهان لوگو بسپارد میتواند به آسانی از حرفهای کارفرما پی به خواسته اش ببرد و با پردازش صحیح و قوه ی تخیل بسیار قوی، لوگوی مورد نیاز را طراحی کند.

صبوری: طراحی یک لوگو میتواند به قدری وقت گیر باشد که حتی صرف چند روز زمان را بطلبد. صبور بودن طراح میتواند به او لقب بهترین طراح لوگو را ببخشد.

تایپوگرافی: یک طراح خوب میداند که چگونه حروف را با فونت و رنگ مناسب در کنار هم قرار داده و لوگویی جذاب ایجاد نماید.

آپ های خلاقانه: استفاده و اشراف به نرم افزارهای این حرفه از واجبات بهترین طراح لوگو است.

بهترین طراح لوگوی ایران

تعداد طراحان به نام در ایران کم نیستند که به صورت فردی یا تیمی فعالیت میکنند. در ادامه فقط از چند نمونه بهترین طراحان لوگو ایرلن نام خواهیم برد.

استاد زهرابیان طراح لوگوی شرکت هواپیمایی ملی ایران که همه ی ما آن را به هواپیمایی هما میشناسیم از جمله اولین های این صنعت در ایران بود. در ارزیابی سال ۲۰۱۳ توسط یاتا، به عنوان بهترین لوگوی هواپیمایی انتخاب شد. رنگی آرامش بخش و تصویر پرنده ی اساطیری در کنار سمبلی پیچ در پیچ، دست به دست هم داده اند تا هنر این فرد را از دیگران متمایز سازد.

لوگوی ایران ایر | بهترین طراح لوگو | خاص لوگو

اقای بیژن جناب که از جمله طراحی های ویژه ی ایشان میتوان به لوگوی ایران خودرو اشاره کرد.

لوگوی ایران خودرو | خاص لوگو

استاد مرتضی ممیز که شاید طراحی های وی علاوه بر زیبایی، کم نظیر است. از لوگوهای طراحی شده ی ایشان میتوان به لوگوی آتش نشانی، علامت استاندارد ایران، لوگوی سایپا و لوگوی دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.

بهترین طراح لوگوی خارجی

در ادامه به سه طراح بسیار مشهور خارجی اشاره خواهیم کرد که قطعا با لوگوهای طراحی شده توسط آنها، آشنایی خواهید بود.

لوگوی گوگل و طراح آن: در ابتدا به معروف ترین لوگویی که اکثر دنیا با آن آشنا هستند میپردازیم. لوگوی گوگل، از معروف ترین و آشناترین نمونه کارهای روت کدار است که در طول روز بیش از میلیونها نفر، آن را مشاهده میکنند. کدار از جمله طراحان مشهوری میباشد که با دریافت مدرک کارشناسی طراحی گرافیک از دانشگاه استنفورد، شروع به فعالیت کرد. این طراح نام آشنا، به جای این که از الگویی پیچیده و سخت پیروی کند، فونت و رنگهای ساده را به طرز هوشمندانه ای در کنار هم قرار داد و نتیجه ی آن حضور لوگوی بی نظیر گوگل شد.

لوگوی اپل و طراح آن: راب جان اف، جوان تازه استخدام شده ای بود که پیشنهاد استیو جابز را پذیرفت تا لوگویی برای شرکت اپل که آن زمان از شهرت بالایی برخوردار نبود، طراحی کند. نبوغ و ابتکار در این مرد به مقدار زیادی بالا بود. خلاقیت این لوگو بسیار عالی بود و در تحلیل لوگوی اپل به آن اشاره کردیم که چطور با این طراحی توانست نام خود و شرکت اپل را بر سر زبانها بیاندازد. او اکنون به صورت کاملا حرفه ای، لوگو های تبلیغاتی مربوط به برندهای معتبر دنیا را طراحی مینماید.

لوگوی ورزشی نایک و طراح آن: حتما گمان میبرید که یک طراح لوگو، زمانی مشهور میشود که سنی زیاد و تجربه ای بالا دارد. اما بهتر است بدانید که یک جوان دانشجو به نام کارولین دیویدسون، کاری با دنیای گرافیک کرد که هر شخصی در هر کجای دنیا علامت تیک مشاهده کرد به یاد برند ورزشی نایک بیوفتد. وی با استفاده از یک نماد صحیح توانست حس سرعت را در لوگوی نایک قرار دهد، چیزی که در ورزش و تجهیزات ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین شرکت طراحی لوگو

هنگامی که یک برند را پیاده سازی میکنید، از مهمترین اقدامات اولیه، طراحی یک لوگوی منحصر به فرد است. چرا که یک لوگو حتی میتواند در برند شدن شرکت شما تاثیر گذار باشد. از همین رو بسیار حائز اهمیت است که شرکت منتخب شما بترین شرکت طراحی لوگو باشد و برسی کنید که جهت طراحی لوگو برای سایت یا تبلیغات، صاحب ویژگی های خاصی هست یا خیر؟ یکی از شرکتهای کاملا حرفه ای که متشکل از طراحان با ذوق و آموزش دیده است، وب سایت خاص لوگو میباشد. در این مجموعه خلاقیت و تاثیر گذاری لوگو، حرف اول را میزند. سالها تجربه و آموزش برای این مجموعه ارمغان خوش نامی و اعتماد به همراه داشته است.

 

نتیجه گیری: در دنیایی که تبلیغات جهانی را اداره میکند و مردم اجناسی را میخرند که از آن حس های متفاوت دریافت میکنند، شما به آسانی میتوانید با طراحی یک لوگوی خاص و منحصر به فرد، این حس را به مخاطبینتان القا کنید و به همین آسانی به اهدافتان دست یابید. خاص لوگو همان مجموعه ای است که برای شما بهترین ها را طراحی میکند. قطعا موفقیت در کسب و کارتان را بعد از دریافت یک لوگوی خاص از طراحان ما، عینا مشاهده خواهید کرد.

آخرین مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقدار پیشرفت:

فهرست مطالب