سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی

یکی دیگر از خدمات ارزشمند طراحان Logo، طراحی Construction logo (لوگوی ساختمانی) است. در واقع این طراحی مختص فعالانی است که در زمینه عمران و آبادانی کشور اقدامات موثری را انجام می دهند. شرکت های فوق که طرح های اجرایی مانند گاز، نفت، پتروشیمی، ساختمان سازی را برعهده دارند با اهمیت بر علم مهندسین، فرایند ساخت و ساز را به بهترین شکل انجام میدهند. هر یک از این شرکت ها جهت رقابت در حوزه کسب و کار خود به یک معرف و یا در اصل لوگوی خاص نیاز دارند. لذا، بهتر است در سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی  علاوه بر قیمت طراحی لوگو بر کیفیت آن دقت و توجه بسیار داشته باشند و از طراحان حرفه ی در این امر جهت پیشرو بودن از دیگر رقبای خود مساعدت و یاری بگیرند. شرکت لوگو در طراحی نشان ساختمانی به شما در قبول طرح های عمرانی ویژه و همینطور به انجام رساندن اهداف ساختمان سازی موفق کمک شایانی می کند.

یک لوگو که در حقیقت بیانگر برند خصوصی شماست، اضافه بر اینکه مشتمل بر کلیه مفاهیمی است که توسط برند شما به مخاطب ارائه میشود، بُعد زیبایی شناسی که مهمترین آنها به شمار می آید بایستی کاملاً رعایت شود. سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی بایستی به شکل مبتکرانه ی طراحی شود تا نسبت به دیگر نشان های شرکت های ساختمانی متمایز باشد. هرچند حوزه ی کاری شما در بین رقبا یکسان است، ولیکن طراحی فوق بسته به انتخاب و از همه مهمتر سلیقه شما دارد. در انتها بایستی خاطر نشان شویم که با توجه به طرح خلاقانه، کیفیت و بارزترین مشخصه های که جهت ثبت سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی شما بکار برده میشود مهمترین عواملی است که میتواند بر روی قیمت طراحی لوگو تاثیرگذار باشد.

 مشخصه های لوگو شرکت ساختمانی

به منظور اینکه بهترین و باکیفیت ترین برند را برای شرکت ساختمانی خود طراحی کنید بایستی به موارد زیر توجه داشته باشید:

سادگی همراه با زیبایی

اولین و در عین حال مهمترین مشخصه نشان مربوط به شرکت ساختمانی به سادگی آن اختصاص دارد. دقت داشته باشید که طرح های ساده نسبت به لوگوهای که در طراحی آنها از طرح های پیچیده و یا شلوغ استفاده شده است بیشتر نظر مخاطب را به خود جلب می کند. زیباترین نمادها در سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی طرح های ساده هستند.

بکارگیری از بهترین رنگ بندی

بهتر است شناخت کافی در مورد انواع رنگ ها داشته باشید و براساس آن، رنگ مورد علاقه خود را جهت رنگ اصلی لوگو شرکت ساختمانی انتخاب کنید. یک طراح گرافیک حرفه ی بایستی آموزش های لازم را در مورد اصول رنگ بندی فرا گیرد و طبق ان بهترین و باکیفیت ترین طرح را برای سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی برگزیند. توصیه میشود جهت جذابیت بیشتر لوگو تنها از یک یا دو رنگ استفاده کنید زیرا هر رنگی مفهوم خاصی دارد و بهتر است رنگ های انتخاب شوند که تناسب بیشتری با هم دارند. ساده بودن لوگو در کنار یک رنگ کاربردی مناسب با شرکت ساختمانی شما در زمان چاپ دردسر کمتری خواهد داشت و گفتنی است انتخاب یک رنگ می تواند در خروجی چاپگر شکل بسیار زیبایی را برای شما به همراه داشته باشد.

بکارگیری از فونت مناسب

اگر چه داشتن متن در طراحی لوگو ساختمانی نیاز نیست ولیکن بهترین لوگوها نشان و نام کسب و کار خود را به همراه دارند به خصوص طراحی لوگوهای فوق که بایستی بیانگر یک علامت جهت شرکت ساختمانی باشد. دقت داشته باشید که نشان یک شرکت میتواند به معتبر بودن برند شما کمک بسیار کند و در واقع اولویت، ارزش و کلیه موارد را تنها در یک جمله به مخاطب ارائه دهد. در اینترنت فونت های انگلیسی و یا فارسی بسیاری وجود دارد که با کمک طراحان حرفه ی میتوانید بهترین آنها را با توجه به برند خود انتخاب کنید زیرا فونت های مخصوص سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی بایستی کاملاً خوانا باشند و هر شخصی بتواند به راحتی متن Logo شما را بخواند.

دقت داشته باشید که طراحی این نوع لوگوها هنگامی عالی است که علاوه بر تمامی مشخصه های ذکر شده این قابلیت را داشته باشد که مشتری بسیاری را جذب خود کند. کارت ویزیت، لوگو و یا حتی بنرهای زیبایی در طراحی شرکت های ساختمانی وجود دارند که شما را به بازدید از خدمات و یا ارائه محصولات شان مشتاق می کند. لذا، بهتر است کلیه موارد نامبرده را با کمک طراحان حرفه ی در طراحی لوگو خود در نظر بگیرید تا بدین وسیله آنها به مشاهده خدمات از طریق وبسایت شما علاقمند شوند.

اندازه لوگو

در ثبت سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی بایستی با توجه به ویژگی های نامبرده مناسب ترین اندازه را در نظر بگیرید. این بخش از طراحی لوگو تنها با کمک طراحان حرفه ی انجام می شود، زیرا آنها سعی میکنند جهت بهتر دیده شدن شرکت شما لوگوی را انتخاب کنند که کلیه مقیاس ها و اندازه ها را حتی برروی طرح یک بنا حک کنند.طراحان مجرب و حرفه ی ما در شرکت خاص لوگو جهت ارائه بهترین و باکیفیت ترین نشان ها سعی نموده اند تا کلیه اندازه ها را در طراحی لوگو در نظر بگیرند تا در هر زاویه و یا اندازه ی برندی قابل شناسایی و در عین حال زیبایی را برای شما خلق کنند.

 

 

 

آخرین مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقدار پیشرفت:

فهرست مطالب