سفارش طراحی لوگو دامپزشکی

لوگو دامپزشکی

با وجود اینکه در حال حاضر اکثر مراکز درمانی دامپزشکی و همینطور افراد نگهداری از حیوانات خانگی را انجام میدهند، این امر سبب گردیده که به منظور گسترش بیشتر فعالیت خود اقدام به سفارش طراحی لوگو دامپزشکی کنند. درصورتیکه شما دارای مرکز درمانی و یا کلینیک دامپزشکی مراقبت از حیوانات خانگی را دارید، بهتر است لوگوهایی بکار ببرید که بر روی مخاطب تاثیر بسیاری را به همراه داشته باشد. جهت انجام این امر، نخست بایستی لوگوی مناسب انتخاب کنید. بطور معمول در لوگوی مخصوص دامپزشکی از طرح های زیبایی گرافیکی استفاده می کنند که از وسایل و یا ابزارهای مختص پزشکی و یا حتی نیم رخ حیوانات همچون گوشی استفاده میشود. بکاربردن از عناصری من جمله حیوان و یا گوشی معنای Veterinary logo (لوگو دامپزشکی) را به ذهن کاربر تقلین میکند به همین منظور اغلب طراحان حرفه ی جهت ساخت لوگو برای پیچ این عناصر را بکار می برند. بطور معمول در ثبت سفارش طراحی لوگو دامپزشکی از تصاویری نظیر گربه و یا سگ که سمبلی از حیوانات خانگی به شمار می آیند، بکار برده میشود. تصاویر گرافیکی لوگوهای فوق توسط طراحان حرفه ی که در این زمینه تخصص و تبحر کافی دارند انجام میشود که این مورد به نوبه ی خود می تواند بر روی قیمت طراحی لوگو تاثیرگذار باشد. گفتنی است طراحی ایده های مختص حیوانات و یا دامپزشکی پیشینه تاریخی دارد که انسان های اولیه به منظور معرفی اشخاص و ارائه افکار و اندیشه های خود عکس حیوانات را در طرح خود بکار می بردند.

در مجموع، شما این امکان را دارید که در سایر تمدن های جهان، نماد و تصویری از حیوانات را به خوبی مشاهده کنید. بهتر است بدانید هر حیوان مفهوم و معنای خاص خود را دارد که در زمان ثبت سفارش طراحی لوگو دامپزشکی بایستی به آن دقت و توجه بسیار داشته باشید و انتخاب بهترین و مناسب ترین لوگو را به افراد مجرب در این امر محول کنید.

متدها و شیوه های تاثیرگذار در سفارش طراحی لوگو دامپزشکی

به منظور اینکه مناسب ترین و با کیفیت ترین لوگوی دامپزشکی را طراحی کنید، بایستی موارد زیر را رعایت کنید که عبارتند از:

انتخاب صحیح شخصیت حیوانات

 بنابر حیطه فعالیت خود، بهتر است تصاویر حیوانات را برای لوگوی خود انتخاب کنید. بطور مثال، در صورتی که حوزه فعالیت شما تنها مختص حیوانات خانگی است بهترین اقدام با کمک طراحان خبره استفاده کردن از تصاویر مرتبط است. دقت داشته باشید که لوگوی دامپزشکی نشانه برند شما است و بایستی این امکان را داشته باشید که در طیف گسترده ای از شیوه ها از آن بهره مند شوید.

استفاده از سبک طراحی صحیح

 شما جهت سفارش طراحی لوگو دامپزشکی می توانید از شیوه های حقیقی و یا ذهنی استفاده کنید. گفتنی است این امر به حیطه فعالیت شما در زمینه مراقبت و نگهداری از حیوانات خانگی بستگی دارد.

انتخاب بهترین رنگ و شکل

 بطور معمول این نوع از لوگوها فاقد متن بوده و همانطور که بیان کردیم بیشتر به صورت اشکال حیوانات طراحی می شوند. نکته مهمی که در این رابطه بایستی متذکر شویم این است که بهتر است با کمک طراحان حرفه ی مناسب ترین عناصر، رنگ و طرح را بکار ببرید. توصیه میشود هر فونتی را که در این طراحی انتخاب می کنید بایستی قابل خواندن باشد. مطمئن شوید که مشتریان می توانند به آسانی اطلاعات و یا نام لوگوی طراحی شده شما را به صراحت مشاهده و بخوانند.

لازم به توضیح است که به اندازه طرح و شکل، رنگ های انتخابی برای طراحی لوگو بسیار مهم هستند. بطور مثال، استفاده از رنگ آبی، ارام بخش، رنگ قرمز، پرشور و پر هیجان و همینطور بکار بردن رنگ سبز در طراحی لوگو با طبیعت در ارتباط است. لازم است در تعیین رنگ لوگوهای مخصوص دامپزشکی از طراحان حرفه ی کمک بگیرید تا برای بهتر دیده شدن مناسب ترین رنگ ها را انتخاب کنید. همینطور اطمینان پیدا کنید که رنگ نماد انتخابی شما هماهنگی کامل را با شکل و طرح Logo دارد. ممکن است بعضی از طراحی ها و یا رنگ ها نامطلوب و ناهماهنگ باشند.

استفاده از طرح های سبک در سفارش طراحی لوگو دامپزشکی

اغلب طراحان حرفه ی با توجه به سابقه چندین ساله در این امر توصیه می کنند که جهت ثبت سفارش طراحی لوگو دامپزشکی طرح های خلوت و سبک را انتخاب کنید به این علت که به آسانی مفهوم لوگوی شما را به مخاطب انتقال میدهند. بنابراین، بکارگیری از طرح های فوق امری آسان نیست. طراحان حاذق و کارآمد ما در شرکت خاص لوگو به شما کمک می کنند که با انتخاب طرح های ساده اما کاربردی اثر بسیاری را در مخاطب ایجاد کنید. اگر به معروف ترین لوگوهای دامپزشکی دقت کنید، مشاهده خواهید کرد که با بکار بردن طرح های سبک و در عین حال ساده ایده های خود را به بیننده انتقال داده اند. توجه داشته باشید که لوگوهای شلوغ، نامفهوم، مبهم، گیج کننده و نامنظم هستند و انتقال دهنده خوبی برای مشتریان نخواهند بود.

 

آخرین مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقدار پیشرفت:

فهرست مطالب